У Ковелі попрощалися із Героями, які віддали своє життя за Україну

У Ковелі попрощалися із Героями, які віддали своє життя за Україну

У Ковелі попрощалися із Героями Валерієм Гонтою та Юрієм Ковальчуком, які загинули, захищаючи Україну.

Війна продовжує забирати найкращих. Ще двоє ковельчан не повернулись додому, до своїх рідних, повідомляє Про Ковель.

Валерій Гонта загинув 21 травня біля населеного пункту Нагірне Донецької області, а Юрій Ковальчук 23 травня неподалік Білогорівки Луганської області.

Валерій у липні мав відзначити свій 41 день народження. Юрій 15 травня зустрів своїх лише 24.

«Надзвичайно боляче усвідомлювати, якими молодими, сповненими життєвих планів, вони йдуть від нас. Ковельчани Валерій Гонта та Юрій Ковальчук були справжніми воїнами. Із великої любові до України, до Ковеля, вони не могли інакше», – під час громадянської панахиди говорив міський голова Ігор Чайка.

У Ковелі попрощалися із Героями, які віддали своє життя за Україну

Цих хлопців об’єднувало наше рідне місто, вулицями якого вони ходили, навчалися вони в ковельських школах, далі — у технікумах. Тут закохалися. Встигли стати батьками. У Валерія залишилось двоє синів — дванадцяти та сімнадцяти років, а синові Юрія – всього лише два роки.

Валерій Гонта ще за життя став легендою. Він пішов на фронт у 2014 році. Брав участь у боях за Піски, був серед кіборгів, які захищали Донецький аеропорт, був на Світлодарській дузі, де виносив тіла своїх побратимів.

У Ковелі попрощалися із Героями, які віддали своє життя за Україну

Юрій Ковальчук свій перший контракт підписав у 2018. Відразу після повномасштабного вторгнення росії пішов захищати Україну. Він був в багатьох гарячих точках: під Києвом, біля Чернігова, Ізюма.

«Низький уклін вам, наші Герої. Ми завжди будемо вас пам’ятати. Ви стали лицарями духу. Наш обов’язок – будувати таку країну, про яку вони мріяли, і яку захищали. Країну для їхніх синів, для синів їхніх синів. Країну навіки, на всі покоління», – сказав Ігор Чайка.

У Ковелі попрощалися із Героями, які віддали своє життя за УкраїнуУ Ковелі попрощалися із Героями, які віддали своє життя за Україну

Можливо зацікавить