У Ковелі водій позашляховика «летів» зі швидкістю 126 кілометрів за годину
![У Ковелі водій позашляховика «летів» зі швидкістю 126 кілометрів за годину](https://vsn.ua/storage/news/pZxqGWQAeD3vGL0NVAkAXN4O8HPwrmQB9EshvEgv.png)
Днями у Ковелі на Волині патрульні зупинили водія позашляховика «Тойота» за перевищення швидкості. Керманич «летів» зі швидкістю 126 кілометрів за годину.
Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Волині.
Зазначається, що водій перевищив допустиму швидкість на 76 км/год. Керманича притягнули до адміністративної відповідальності згідно з вчиненим правопорушенням.
«Загалом від початку року на Волині патрульні склали 17470 адміністративних матеріалів за порушення швидкості руху. Поліцейські фіксували порушення швидкісного режиму за допомогою лазерного вимірювача швидкості TruCAM», - йдеться у дописі.