У ліцеї на Волині відкрили дошки пам’яті полеглим захисникам-землякам

У ліцеї на Волині відкрили дошки пам’яті полеглим захисникам-землякам

У Старозагорівському ліцеї Локачинської громади на фасаді навчального закладу відкрили меморіальні дошки Героям-випускникам Віктору Кондуші та Олексію Копачинському. Колишні учні цього ліцею колись сиділи за партами, будували плани на майбутнє, але їхні життя обірвала війна. Сьогодні їхні імена назавжди закарбовані в історії закладу як символ мужності, відданості та любові до Батьківщини.

Під час заходу лунали слова пам’яті й вдячності, а в очах присутніх бриніли сльози, адже неможливо знайти слова, які б змогли втамувати біль втрати, інформують у громаді.

У ліцеї на Волині відкрили дошки пам’яті полеглим захисникам-землякамУ ліцеї на Волині відкрили дошки пам’яті полеглим захисникам-землякам

«Нехай меморіальні дошки стануть не лише знаком вічної шани, а й нагадуванням кожному поколінню учнів про справжню ціну свободи. Світла пам’ять Віктору Кондуші та Олексію Копачинському. Герої не вмирають. Вони живуть у наших серцях, у нашій пам’яті, у вільній Україні, за яку боролися до останнього подиху. Спочивайте з миром, наші Герої. Вічна і світла пам’ять», – йдеться у дописі.

У ліцеї на Волині відкрили дошки пам’яті полеглим захисникам-землякамУ ліцеї на Волині відкрили дошки пам’яті полеглим захисникам-землякам

Читайте також:

Можливо зацікавить