У ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронів

У ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронів

У Рожищі збирають пластикові кришечки від пляшок з-під харчових продуктів для виготовлення дронів. Днями небайдужі мешканці зібрали 75 кг пластику.

Ініціативу благодійного фонду «Овес», який здає їх на перероблення, а за виручені кошти купує дрони для військових, підтримали учні та педагоги КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1». Про це розповіла заступниця директора освітнього закладу Вікторія Котовська.

«Ми відправили на переробку 75 кг пластикових кришечок, щоб благодійний фонд «Овес» закупив нові дрони для Наших військових. Дякуємо нашим партнерам: батькам, ліцеїстам та всім працівникам нашого закладу; КЗДО «Малятко»; Літогощанській гімназії; працівникам магазину «Калина»; працівникам кафе «Стрітбар», - написала педагогиня. 

У ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронівУ ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронівУ ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронівУ ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронівУ ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронівУ ліцеї на Волині збирають пластикові кришечки для закупівлі дронів

Читайте також:

Можливо зацікавить