У луцькій громаді не продаватимуть слабоалкогольні напої, - Ігор Поліщук
![У луцькій громаді не продаватимуть слабоалкогольні напої, - Ігор Поліщук](https://vsn.ua/storage/news/fn6u2L2AIDO5bdaiiuRJGy16LxLadpC3PcCYWPIk.png)
У Луцьку та громаді не продаватимуть пиво, вино та слабоалкогольні напої попри дозвіл Волинської військової адміністрації.
Відповілне розпорядження підписав луцький міський голова Ігор Поліщук.
«У зв'язку з тим, що в Україні триває війна, у всіх населених пунктах в людей на руках величезна кількість зброї, відновлення продажу пива, вина та слабоалкогольних напоїв є не на часі в нашій громаді. Святкувати будемо після перемоги», – зазначив Ігор Поліщук.
Нагадаємо, що напередодні голова Волинської військової адміністрації Юрій Погуляйко повідомив, що з 17 березня в області відновлять продаж пива, вина та інших слабоалкогольних напоїв, аби підтримати економіку області. Водночас продаж напоїв на спиртній основі далі залишається від забороною.