У луцькому парку лютують бобри: що кажуть комунальники
![У луцькому парку лютують бобри: що кажуть комунальники](https://vsn.ua/storage/news/GgQaA7pKwAW9g8HHBPXcamv5HmSdFcWdL4KpGelQ.png)
У центральному парку імені Лесі Українки лютують бобри.
Про це йдеться у сюжеті «Конкурент TV».
Лучани у соцмережах публікують фото, де тварина, причаївшись біля чергового дерева, гризе його. У луцькому парку чимало рослинності постраждало від тварин.
У комунальному підприємстві «Парки та сквери м. Луцька» повідомили, що з цією проблемою борються уже давно, проте бажаного результату немає. Адже важко передбачити, де тварина планує створити чергову шкоду.
![У луцькому парку лютують бобри: що кажуть комунальники](https://vsn.ua/storage/image-icons/Git8RgKcpPycmLNuNYfZjdKc9Szl7QHPvVGhZ1PX.jpg)
![У луцькому парку лютують бобри: що кажуть комунальники](https://vsn.ua/storage/image-icons/nhH3TbMNMInwtpDXf4voBoajiAuj82oEgdlXUps2.jpg)
![У луцькому парку лютують бобри: що кажуть комунальники](https://vsn.ua/storage/image-icons/opmEJf5s4X91Koa1Hrrdt1HfmEjpa4qkBOnEqxIM.jpg)
Нагадаємо, раніше ми писали, що у центрі Луцька планують збудувати терасу, яка частково може перекрити спуск до центрального парку культури та відпочинку. І це обурило лучан.