У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень

У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень

Начальника одного з управлінь Луцької міської ради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень бюджетних коштів.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

За даними слідства, він разом із представником підрядної організації, яка займалася реставрацією кінотеатру в Луцьку та його переобладнанням під багатофункціональний простір для бізнесу, уклав договір і додаткову угоду із завищеною вартістю будівельних матеріалів та обладнання.

Через це громада переплатила за виконані роботи понад 2,3 млн грн.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Читайте також:

Можливо зацікавить