У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень
Начальника одного з управлінь Луцької міської ради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень бюджетних коштів.
Про це повідомляє прокуратура Волині.
За даними слідства, він разом із представником підрядної організації, яка займалася реставрацією кінотеатру в Луцьку та його переобладнанням під багатофункціональний простір для бізнесу, уклав договір і додаткову угоду із завищеною вартістю будівельних матеріалів та обладнання.
Через це громада переплатила за виконані роботи понад 2,3 млн грн.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Читайте також:
- На Волині розслідують закупівлю бензину і дизпалива на понад 1,8 млн грн
- На Волині викрили схему ухилення від сплати майже 5 мільйонів гривень податків під час ремонту доріг
- Фіктивне працевлаштування військовозобов'язаних: повідомили про підозру ще двом працівницям ліцею в Луцьку