У Луцьку квартирне питання переросло у домашнє насильство

У Луцьку квартирне питання переросло у домашнє насильство

З початку 2023 року на Волині скерували до суду майже півтори сотні проваджень щодо домашнього насильства. І це тільки кримінальних справ. А от адмінпротоколів про домашнє насильство за цей же період склали 3190.

Брат із сестрою конфліктують через квартиру, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс», – пишуть Волинські новини.

Лучанина Володимира звинувачують у рукоприкладстві вже не вперше. Раніше чоловікові присудили 180 годин громадських робіт: тепер він копає ями на кладовищі в Гаразджі. До суду чоловіка привела поліція.

Володимир розповів, що його привели до суду з цвинтаря. Там він працює по чотири години на день. Додав, що живе у вагончику.

Чоловік поскаржився, що його не впускають до квартири. Мовляв, живе із сестрою та мамою в районі ЛПЗ.

Сестра Людмила розповіла, що брат її побив ногами: 

«У мене є ренгенний знімок. Ногами копав. Звідки я знаю чому? Просто так. Я мішаю йому… Мама дарствєнну на Альону написала. От причина. Це моя доця».

Прокурор нагадав чоловікові, що поліція все зафіксувала.

«Побив її співмешканець. Він це признав», – заявив Володимир.

За його словами, причина конфлікту з сестрою – квартирне питання.

«З 94-го року вона тероризує за квартиру. Вона викликає поліцію щодня на мене, бо приватизована квартира на них. Просто я воював і в мене не було прописки. А зараз на них квартира і вона мене хоче…» – пояснив Володимир.

У поліції кажуть, що такі випадки непоодинокі. З початку 2023 року на Волині скерували до суду майже півтори сотні проваджень щодо домашнього насильства. І це тільки кримінальних справ. А от адмінпротоколів про домашнє насильство за цей же період склали 3190. У справі Володимира крапку поки що не поставили.

Читайте також:

 

Можливо зацікавить