У Луцьку на проспекті Відродження авто збило мопедиста: постраждалого госпіталізували
У Луцьку на проспекті Відродження сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля та мопеда.
Як повідомили ВСН у поліції Волині, внаслідок зіткнення керманича двоколісного транспортного засобу було доставлено до медичного закладу для обстеження.
«На місці працювала поліція, керманича двоколісного доправили до лікарні для проведення обстеження. Обставини аварії встановлюються», - зазначили правоохоронці.
Наразі слідчі з’ясовують усі обставини та причини автопригоди.
Читайте також:
- На Волині водій електробайка скоїв ДТП і отримав переломи
- Біля Ковеля автомобіль злетів у кювет: водій зазнав травм голови
- На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували