У Луцьку на проспекті Відродження авто збило мопедиста: постраждалого госпіталізували

У Луцьку на проспекті Відродження авто збило мопедиста: постраждалого госпіталізували

У Луцьку на проспекті Відродження сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля та мопеда.

Як повідомили ВСН у поліції Волині, внаслідок зіткнення керманича двоколісного транспортного засобу було доставлено до медичного закладу для обстеження.

«На місці працювала поліція, керманича двоколісного доправили до лікарні для проведення обстеження. Обставини аварії встановлюються», - зазначили правоохоронці.

Наразі слідчі з’ясовують усі обставини та причини автопригоди.

Читайте також:

Можливо зацікавить