У Луцьку навчали волонтерів-добровольців
![У Луцьку навчали волонтерів-добровольців](https://vsn.ua/storage/news/D5iU4bfeakHDTHmaSsAjfsLcL4ltG24wlCRWzyi6.png)
У Луцьку відбулись навчання волонтерів, які зареєструвалися до добровільних формувань цивільного захисту. Про це повідомляє головне управління ДСНС України у Волинській області.
Рятувальники ознайомили волонтерів з порядком надання першої долікарської допомоги, порядком проведення окремих аварійно-рятувальних робіт, правилами протимінної безпеки і загальними вимогами щодо безпеки праці.
Сьогодні у навчаннях взяли участь понад 60 громадян.
Найближчими днями такі навчання будуть проведені в інших районних центрах.
Організацією цих заходів займається місцева влада, ГУ ДСНС області та його місцеві управління, Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Волинської області.
![У Луцьку навчали волонтерів-добровольців](https://vsn.ua/storage/image-icons/QOlpDF1hlHKgl8FS01eou6JhCtepg38AGHhWpqAW.jpg)
![У Луцьку навчали волонтерів-добровольців](https://vsn.ua/storage/image-icons/nENptCgOZCDOUwZM5naY8VLQTAIbDcPdKoiZjOdj.jpg)
![У Луцьку навчали волонтерів-добровольців](https://vsn.ua/storage/image-icons/tOqdkCfRfl3gDjY3XeM9N6BlaCH0yJj27fgh1rUN.jpg)