У Луцьку підпалили Господарський суд та відділення банку: винних шукають

У Луцьку підпалили Господарський суд та відділення банку: винних шукають

У Луцьку підпалили приміщення Господарського суду та одного із відділень банку у Луцьку.

У середу, 24 червня пізно ввечері до поліції надійшли повідомлення про загоряння. Про це інформує поліція Волині.

Пожежі оперативно ліквідували. На щастя, ніхто з громадян не постраждав.

На місцях працювали слідчо-оперативні групи. За обома фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають необхідні слідчі та розшукові заходи для встановлення особи, причетної до вчинення цих правопорушень.

Читайте також:

Можливо зацікавить