У Луцьку підпалили Господарський суд та відділення банку: винних шукають
У Луцьку підпалили приміщення Господарського суду та одного із відділень банку у Луцьку.
Пожежі оперативно ліквідували. На щастя, ніхто з громадян не постраждав.
На місцях працювали слідчо-оперативні групи. За обома фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.
Наразі тривають необхідні слідчі та розшукові заходи для встановлення особи, причетної до вчинення цих правопорушень.
Читайте також:
- На Волині 21-річний молодик підпалив авто
- Густий чорний дим і полум’я з вікна горища: на Волині горів житловий будинок
- На Волині двоє братів хотіли зробити «димовуху», але підпалили дровітню: чим усе закінчилося