У Луцьку, попри війну, виконали піврічний бюджет

У Луцьку, попри війну, виконали піврічний бюджет

Відбулася сесія Луцької міської ради. На ній, серед іншого, депутати внесли зміни до бюджету міської територіальної громади на 2022 рік. Серед основних змін — перерозподіл видатків. Також повідомили, що бюджет за І півріччя 2022 року виконали.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Депутати затвердили рішення «Про виконання бюджету Луцької міської територіальної громади за І півріччя». Відповідне рішення прийняли під час сесії міської ради 27 липня.

Зі слів директорки департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілії Єлової, бюджет з І півріччя 2022 року — виконано. 

«Виконання склало 101,9 %, додатково отримано 20,7 мільйонів гривень. Звісно, не всі використовуються у зв’язку з тим, що не працюють школи, не проводяться всі платежі, адже зараз у нашій країні — війна», – зазначила вона

Виділять кошти на підприємство електротранспорту для придбання кабелю та на реконструкцію кабельної лінії та тягової підстанції, а також — на «Луцьктепло». Передбачено перерозподіл коштів управлінню капітального будівництва на завершення тих робіт, які розпочато раніше. Йдеться про ремонт навчальних закладів нашої громади.

Вільний залишок бюджетних коштів по загальному фонду бюджету громади, який утворився станом на 1 січня 2022 року, у сумі 520 тисяч гривень спрямують на реалізацію Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, проведення заходів територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Луцької міської територіальної громади на 2022 рік.

Можливо зацікавить