У Луцьку прощалися із загиблими від ракетного удару Героями
![У Луцьку прощалися із загиблими від ракетного удару Героями](https://vsn.ua/storage/news/qnZGzavUQ9Aj9Eczzm4r6ACOT2kt2uhiNR0qKRxm.png)
Внаслідок повітряної атаки загинуло четверо військовослужбовців Збройних сил України і ще шестеро отримали травми різного ступеня важкості. Двоє із чотирьох загиблих Героїв - це лучани Вадим Гринюк та Іван Кошіль. Про це повідомляє Луцька міська рада.
Сьогодні зі своїми Героями прощалися лучани. У кафедральному соборі Святої Трійці відбулась панахида за загиблими у війні із Російською Федерацією військовослужбовцями.
Поряд із родиною, громадою, військовими побратимами за упокій душ Вадима Гринюка та Івана Кошіля молилися й міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, працівники виконавчих органів та депутати.