У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/news/dPejxSzsT24TxBMvYZWFWPOrrGseJGHs6Y9gXoSR.png)
У кафедральному соборі Святої Трійці в неділю, 27 березня, відбулась панахида за загиблими у війні з росією військовослужбовцями - командиром авіаційної ланки авіаційної ескадрильї в/ч А0959 204 Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна Дмитром Чумаченком, сержантом в/ч А0959 204 Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна Анатолієм Шапошником та рядовим Олександром Парафенюком, який проходив службу на посаді стрільця-санітара механізованого відділення військової частини А1008.
Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
Поряд із родиною, громадою, військовими побратимами за упокій душ Дмитра Чумаченка, Анатолія Шапошника, Олександра Парафенюка молилися й міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, працівники виконавчих органів та депутати.
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/bPKCa9usU1PNJvO7uZQChDNdW1YfOBFBX1SWUh3d.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/UdahKgii95WHUbKHIMvoxBOFweWhZ7z8LDv6Tf02.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/jNdpK8BYI2QYlI6rrAhjHmZ1E87NwKxQh7JsmiFb.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/H4Gtxb1vIXJlZN9dOx3rfWiA1EH1xy5mFsapOLJR.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/d9BEH46oFbUFWFjaLb3Jk79qHVxstXqt8kb8CeWH.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/USTDRHJTywLFp8NfP1BFhJz2xaCKBsm3c29p23V8.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/VNTiaM1bQA8ApyNjjNc4nPqMvVEwiQT1rxmHKfWM.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/ACl6TroLx8Y05tn6EzKhsYViDQM34suLMT24iL7e.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/laEC6VfFBKmsgX19W9jiJgGCXoe9ZHSppMaqBHUi.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/7OArqc9aacmIGiKoRavTRCHvMiOBxnbb6bUftXHf.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/DXYghbBqAIn6KGr1VdYLg89BeY21cjmnombj7Tl7.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/SzO7jkPEmOc3MSuk4ULEHjsiYDAloB1e1jN86tEK.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/3UjjfZO6LfEDmitHKgN6VcGUwq9odp3s4PaCgKn2.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/k1F5MKPpNNC37tYzze7CZ2KynBYN0AVQTWTTsmCn.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/d6izYJpjxw0nQdy7PfX1GKql8bNUjez53bTl1Evo.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ve8SZ2XDukH4MYXYnmqkz1RrWUekSTQRzlNgyKwx.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/mCrlwYnKp4MWyMu0bjbdKLhSD5ESLzVlkAa1eEVP.jpg)
![У Луцьку прощаються із трьома загиблими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/AThRutF5nQmNJlNCmPPCrOXQmoYqYQ3iPHTtwG7k.jpg)