У Луцьку створюють добровольчі загони рятувальників
![У Луцьку створюють добровольчі загони рятувальників](https://vsn.ua/storage/news/j3Dtw9OfOrNI3H60VyAtIIc45zwPGcFxfWPVnJcT.png)
У Луцьку шукають добровольців, які хочуть та можуть допомагати рятувальникам ліквідувати наслідки російських атак.
Добровольців шукає луцьке районне управління ДСНС України. Людей можуть залучати до проведення допоміжних робіт з запобігання чи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених російською агресією в Україні. Функціонуватимуть ці підрозділи тимчасово, лише під час війни, - про це повідомила пресслужба Луцької міськради
«Окремі списки помічників служби з надзвичайних ситуацій буде також формувати і Луцька міська рада з числа жителів громади», – йдеться у повідомленні.
Вступити у добровільні формування цивільного захисту можна заповнивши анкету на сайті в розділі «Я прагну стати добровольцем», зокрема, у категорії «доброволець-рятувальник з питань цивільного захисту».