У Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого року

У Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого року

У Луцьку терміново продають заклад «Sweet & Spicy» у ЖК «DreamTown», що на Привокзальній 10в. Кафе відкрилося тільки пів року тому.

Про це повідомили в оголошенні на сайті для продажу.

Як пишуть в оголошенні - загальна площа кафе - 50м2.

«Терміново продається повністю укомплектоване та налаштоване кафе в ЖК «Dream Town» з репутацією і смачною кухнею. 50м2 площа всього приміщення. повністю укомплектована кухня: робоча зона для приготування, 2 холодильники фірми Miele, морозильна камера фірми Miele, пароковектомат фірми SMEG, посудомийна машина, гриль, вафельниця, плита, бойлер. Системи витяжок та кондиціювання працюють бездоганно», - йдеться у тексті оголошення.

У залі закладу є 18 посадкових місць. Ціна закладу - 24 тисячі доларів.

Кафе себе позиціонувало як pet-friendly, сюди можна було приходити зі своїми чотирилапими друзями.

«Бар: кавовамашина fiorenzato та кавомолка холодильна вітрина, льодогенератор, барна станція та весь необхідний інвентар, система очистки води ecosoft. Зал: 18 посадкових місць, вайфай, налаштована система Постер з усім необхідним обладнанням(планшет, каса, чекові апарати , термінал)авторський арт на стінах, розетки біля кожного столика. Інше: готове меню барне та кухня з техкартами. Зручне та прохідне розтушування, вивіска. Активна сторінка Instagram, мітка на Гугл картах, наявний логотип», - додають в оголошенні.

У Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого рокуУ Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого рокуУ Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого рокуУ Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого рокуУ Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого рокуУ Луцьку терміново продають кафе, яке відкрили у грудні минулого року

Читайте також:

Можливо зацікавить