У Луцьку упродовж вихідних патрульні зловили двох водіїв у стані сп’яніння

У Луцьку упродовж вихідних патрульні зловили двох водіїв у стані сп’яніння

У Луцьку протягом вихідних під час патрулювання на вулицях Набережній та Львівській інспектори виявили двох керманичів у стані сп’яніння. 

Про це повідомили у фейсбуці патрульної поліції Волинської області.

На вулиці Набережній під час патрулювання на службовий планшет інспекторів надійшло повідомлення-орієнтування. У ньому йшлося, що неподалік було помічено автомобіль ВАЗ, водій якого порушував правила дорожнього руху.

Патрульним вдалося виявити транспортний засіб. Коли водій вийшов з авто, патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити перевірку на місці він відмовився, а от результат огляду лікаря-нарколога становив 2,02 проміле.

У Луцьку упродовж вихідних патрульні зловили двох водіїв у стані сп’яніння

Патрулюючи вулицею Львівською, охоронці порядку виявили автомобіль марки ВАЗ, що  рухався з несправними габаритними вогнями. Коли поліцейські зупинили транспортний засіб, то виявили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння.

Чоловік пройшов перевірку на місці події, і прилад Драгер дав результат 1,54 проміле. Окрім цього, у водія були відсутні реєстраційні документи.

У Луцьку упродовж вихідних патрульні зловили двох водіїв у стані сп’яніння

На керманичів було складено протокол за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП, а також інші адміністративні матеріали згідно з вчиненими правопорушеннями. Їх відсторонили від керування.

Читайте також: 

• Порушують схеми й розклади маршрутів: луцькі депутати просять впорядкувати рух приміських автобусів

• Алкоголю в крові у 9 разів вище норми: у Луцьку п'яний водій врізався в автівку

• На Волині 55-річна кермувальниця пропонувала поліцейським 10 євро

Можливо зацікавить

У Луцьку суд покарав підлітка, який вночі їхав на самокаті напідпитку

У Луцьку суд покарав підлітка, який вночі їхав на самокаті напідпитку

На Волині суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 100 тисяч гривень збитків за вирубку дубів

На Волині суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 100 тисяч гривень збитків за вирубку дубів

Волинянина оштрафували за нецензурну лайку та пошкодження автомобіля

Волинянина оштрафували за нецензурну лайку та пошкодження автомобіля

На Волині виявили незаконну порубку дерев на понад 220 тисяч гривень

На Волині виявили незаконну порубку дерев на понад 220 тисяч гривень

19 років без керма і 51 тисяча штрафу: у Ковелі покарали водія-рецидивіста

19 років без керма і 51 тисяча штрафу: у Ковелі покарали водія-рецидивіста

Фотосесія на маковому полі може обернутися штрафом або криміналом: пояснення юристів

Фотосесія на маковому полі може обернутися штрафом або криміналом: пояснення юристів

У Луцьку конфіскували безакцизний алкоголь і сигарети, а продавчиню оштрафували

У Луцьку конфіскували безакцизний алкоголь і сигарети, а продавчиню оштрафували

На Волині директор гімназії, якого позбавили прав за нетверезе водіння, знову керував авто

На Волині директор гімназії, якого позбавили прав за нетверезе водіння, знову керував авто

Понад 205 тисяч гривень збитків: на Волині затримали чоловіка, який незаконно рубав дерева в заказнику

Понад 205 тисяч гривень збитків: на Волині затримали чоловіка, який незаконно рубав дерева в заказнику