У Луцьку в один день прощатимуться з двома Героями - Юрієм Футалою та Віктором Сіліним
![У Луцьку в один день прощатимуться з двома Героями - Юрієм Футалою та Віктором Сіліним](https://vsn.ua/storage/news/G78QkOUvrH608ZbAeZmY94w4zum8NIxgVuUDmPyI.png)
У Кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку відбудеться відспівування 48-річного Юрія Володимировича Футали та 43-річного Віктора Миколайовича Сіліна.
З Героями прощатимуться у суботу, 13 липня, о 10:00 год. Про це повідомили у Луцькій міській раді.
48-річний Юрій Футула був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду навідника 2 механізованого відділення 1 механізованого взводу 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону. Загинув 7 липня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Побєда Донецької області.
Віктор Сілін був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду стрільця-номера обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Загинув 9 липня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Дружба Донецької області.
Поховають Юрія Футалу у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа, а Віктора Сіліна — на кладовищі села Липини.
Редакція ВСН висловлює співчуття родинам захисників. Вічна шана і слава Героям!