У Луцьку відбулася благодійна «сходка» співака BARYK
![У Луцьку відбулася благодійна «сходка» співака BARYK](https://vsn.ua/storage/news/eMnqwbtjGkBj6MbCcprs5hxVaT7qtskuAGgQtgry.png)
Під вечір 9 березня на Замковій площі у Луцьку зібралися любителі творчості співака BARYK. Лучанин Андрій Баричук спільно з іншими волинськими артистами організував благодійне зібрання, щоб долучитися до збору захисникам.
Як розповів виданню ВСН артист Андрій Баричук - BARYK - попередньо на благодійній події збирали кошти для купівлі автомобіля військовим на схід. Вже після «сходки» стало відомо, що автівку доставили партнери з-за кордону безоплатно, тому на зібрані кошти купуватимуть далекомір Vorteх для бійців 100-ї окремої бригади територіальної оборони, які тримають східні рубежі країни.
Минулого тижня BARYK спільно з артистом Андрієм Цвидом, відомим під псевдонімом Toy Mayk та автором віршів і монологів Валентином Борзенком мали чотири таких зустрічі: у Ковелі, Володимирі, Рівному та Луцьку.
Спільним виконання пісень було зібрано 17 тисяч гривень. Крім цього, вдалося назбирати й іншу допомогу: медикаменти, продукти, які приносили поціновувачі творчості хлопців.
![У Луцьку відбулася благодійна «сходка» співака BARYK](https://vsn.ua/storage/image-icons/Iw4FCq2XKCE0QgmviNcNuqBY7rLkc2bIGs1BvBOj.jpg)
![У Луцьку відбулася благодійна «сходка» співака BARYK](https://vsn.ua/storage/image-icons/rju13aJVYUiFOLUPPezyK0xMvh6LV0WNIUDSE5tN.jpg)
![У Луцьку відбулася благодійна «сходка» співака BARYK](https://vsn.ua/storage/image-icons/PJrE950hL4WY9LdRxgISabBGDeY1deMauFBGgSJ0.jpg)
![У Луцьку відбулася благодійна «сходка» співака BARYK](https://vsn.ua/storage/image-icons/ityhuzRmjdgloV3UIT2Nl445xQuizwbOGjCEHalc.jpg)
Хлопці й далі планують організовувати подібні зібрання на Волині, а згодом - концерти.
Читайте також:
- Учасникам гурту KAZKA відмовили у виїзді до Лондона
- «Це вибір хлопців – гинути»: відомий комік розповів, як втік з України під час війни
- Відомий психіатр Спартак Суббота розповів про ексдружину з Луцька