У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/news/jEI3SIDEcF3JSugEZxX2okRZWRRcoh0YAMfzCONz.png)
У четвер, 26 жовтня відбулося відкриття центрального відділення медичної лабораторії компанії «ДІЛА» у Луцьку. Компанія «ДІЛА» є експертом у сфері лабораторної діагностики та впровадження інновацій.
Як зазначила керівниця департаменту розвитку мережі медичної лабораторії Вікторія Марцун, «ДІЛА» – це лідер з якості лабораторної діагностики, яка в Україні існує вже 25 років.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/uoAqFqqUbQauARSkcsmPTWvOLpy8eZ8zupt4ko8n.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/8ZqmBMJQRqOHVqCMHzSPKpUMsXl4KolNFLutyrTh.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/3M1PC61ZUISm8eHczC1GL2K4HbuhVyTzUAuOCFgu.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/PCkDzPN97m1FOuwVQ5hSHhkSGMnohBNoDQYU855N.jpg)
На сьогодні компанія має 195 відділень по Україні, два потужних лабораторних комплекси у Києві та Львові, а також понад 8 мільйонів досліджень щорічно.
«ДІЛА» – це високі стандарти та якість, яку обирають 2 500 000 клієнтів кожного року. Працівники компанії розуміють, що однією з найважливіших речей є здоров’я українців.
«Ми вважаємо однією із своїх місій – це підтримка здоров’я українців, і для цього ми є надійним партнером з лабораторної діагностики, оскільки ми повинні бути сильними та підтримувати як себе, так і близьких», – каже Вікторія Марцун.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/F9SWGDYtfehTvctlvVIIMDN3GTE6vDY5R1mBFoIN.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/sM38f8kNoE56ZOpkxPui5C6oJ8n053M8h68FLwX3.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/odogvaGvaYNLq8pg45AGqZAHEhIfxRtzmhs6sNNu.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/rdF4cAX8AnfQGXLNOfmFRENmjL0bgEpk6SSwWPeF.jpg)
У переліку лабораторії «ДІЛА» ви знайдете близько 1600 досліджень крові та іншого біоматеріалу. Перевагою є те, що виробництво аналізів цілодобове, тобто пацієнти будуть швидко отримувати результати досліджень, незважаючи на те, що кур'єри доставлятимуть біоматеріал на дослідження в інші міста.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/rwYvwhlFwYrWt3aD4iXr0fcRKtxt3560Y6tcUApf.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/2XPgyiNgUQ6FNC9tw2DDBroM8UNTpSjbnLOAy9G3.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/9XRDzf07yiYEZvgom3eikZHJTTOPfVj4QbblkfSn.jpg)
Як розповіла виданню ВСН франчайзі лабораторії «ДІЛА» у Луцьку Оксана Коротка, переговори з керівницею департаменту розвитку мережі почалися ще три роки тому. Тоді пані Оксана сама зателефонувала і запитала, чи розглядають вони варіанти франшизи у Луцьку, оскільки на той час не було ще жодного відділення. Однак про компанію «ДІЛА» знали пацієнти з клініки косметології, які проживали в інших містах, або були у відрядженнях і завжди користувалися послугами компанії «ДІЛА».
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/xJ3edO8WoLyYLRA48nix1pCt8qSLi5BPsPdGE80J.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/MPBJvSbW6fGlhWTUom6XcVRWe01KFQ9FzsTidNTV.jpg)
«24 лютого 2022 року на 10:00 ми планували онлайн-зустріч з приводу обговорення можливих введень франшиз чи залучення нових франчайзі «ДІЛА», однак із зрозумілих причин їі відмінили і поставили на паузу. Проте пізніше ми повернулися до цього і вирішили, якщо попри війну ідея відкрити лабораторію у Луцьку не зникла, то значить потрібно її реалізовувати», – розповідає пані Оксана.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/XQAnrTBd1IoktQ2S47n7csD2ea6D5AKJYOrJZthL.jpg)
«Хоча франшиза в компанії «ДІЛА» існує вже понад 17 років, якраз тоді, три роки тому лабораторія готувала оновлений пакет для франчайзі, там де були б усі стандарти для того, щоб максимально спростити впровадження і відкриття відділення та реалізацію цього проєкту», – доповнює Вікторія Марцун.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/g6QT3GTPm7X5eEZOSBYe2lpsZ2yfdtdw2l2YG0j5.jpg)
Чим відрізняється «ДІЛА» від інших компаній?
Всі лабораторні комплекси «ДІЛА» відповідають стандартам ISO (ред. – стандарти, дотримання яких гарантує, що продукти та послуги є безпечними та якісними), в компанії «ДІЛА» щорічно проходять міжнародні перевірки на відповідність стандартам. «ДІЛА» – це якість результатів дослідження і вибір клієнта, якщо він хоче отримати сервіс та якість, а в компанії «ДІЛА» це поєднання найкраще, вважає пані Вікторія.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/PTe3e6i2SvHwaqRIlx4n4vAxfLnpok7M7pPosuxu.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/xSy75zq6TdY5N5srU8PDBsGb5iVgZowb6Wv7VmTE.jpg)
Колектив медичної лабораторії «ДІЛА» подбав про те, щоб пацієнти отримували якісне обслуговування в зручному місці і в зручний для них час.
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/IKLfyQzBxOwK5y1AkUEtOImEt8CzlHeteDqvOq3U.jpg)
![У центрі Луцька відкрили медичну лабораторію «ДІЛА»](https://vsn.ua/storage/image-icons/Zh7mKS9BEBt4UphKwK2y8w0ufUbmhYfyasUNl5OY.jpg)
Графік роботи відділення:
Понеділок – п'ятниця: 7:00-15:00;
Субота: 8:00-13:00;
Неділя: вихідний.
Адреса: місто Луцьк, вул. Сенатора 1/1.
Контакт: 0800 217 887
До 26 листопада 2023 року включно діє знижка -30% на всі послуги.
Читайте також:
• У спроможну мережу медзакладів Волині увійшли 20 лікарень: що буде з рештою
• У Луцьку можна записатися до педіатрів за допомогою спеціального сервісу Health24
• У МОЗ розповіли, коли новий штам коронавірусу «Пірола» потрапить в Україну