У Луцьку виступить піаніст, що грав під сиренами на вокзалі у Львові

У Луцьку виступить піаніст, що грав під сиренами на вокзалі у Львові

У неділю, 21 серпня 2022 року Alex Pian заграє концерт у Луцьку. Той самий піаніст, що грав під сиренами на львівському вокзалі. Захід відбудеться в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Гроші виручені за квитки передадуть у Волонтерський штаб АНГАР та Волонтерський VolWestHub.

Як повідомли організатори дійство відбуватиметься в форматі музичного та світлового перформансу. Його мета – подарувати людям годину спокою, аби вони мали можливість поринути у світ музики, яка загоює рани.

Український піаніст Олексій грав на Львівському вокзалі з третього дня війни, щоб підтримати людей, які приїжджають до Львова з інших міст. За ці дні повз нього проходили тисячі мігрантів і біженців. Навіть коли лунали сирени повітряного нальоту, музикант не переривав композицій. 

Відомий композитор Ганс Ціммер побачив виконання Алекса зі станції його твору «Час». Він висловив підтримку Україні у війні проти Російської Федерації та показав відео гри Алекса на своєму концерті перед 15-тисячною аудиторією в Лондоні.

«Музика – це мова, і тому він може випромінювати емоції, які бачить навколо себе, граючи на фортепіано, в цьому є величезна сила. Коли українці почнуть повертатися додому, він готовий зустріти їх знову на Львівському вокзалі», – сказав Алекс у коментарі для Суспільного.

Хочете почути цього хлопця, приходьте на перформенс у Музей Корсаків, 21 серпня. Початок о 19-ій. 

Як купити квиток:

1. Оплатіть благодійний внесок 250 грн на картку 5375 4112 0064 0048 або за лінком на банку https://send.monobank.ua/jar/3k8bxzkRQ.

2. Після оплати надішліть скрін підтвердження в Instagram чи Facebook FeelGood Agency та своє ім`я та прізвище.

 

 

Концерт організовує івент-агенція FeelGood за підтримки Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», Consulting Сenter, Будівельна компанія Інвестор та NOBLE Boutique Hotel. 

Можливо зацікавить