У Луцьку водій збив жінку на переході

У Луцьку водій збив жінку на переході

У Луцьку водія «мерседеса» оштрафували на 850 гривень за те, що збив жінку на переході.

Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду, передає ІА «Волинські новини».

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 20 січня на вулиці Львівській, 61. Водій «мерседеса» Андрій С. не надав перевагу в русі жінці, яка переходила дорогу по нерегульованому переходу, здійснивши наїзд на неї.

У результаті ДТП авто отримало механічні ушкодження, що призвело до матеріальних збитків. Дії водія кваліфікували за статтею 124 КУпАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Вину керманича, який на розгляд справи не з’явився, підтвердили докази: протокол про адміністративне правопорушення, схема місця ДТП та письмове поясненнями потерпілої.

Суд оштрафував водія на 850 гривень.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року
фото

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

На одному з перехресть Луцька зіткнулися легковик та електровелосипед
відео

На одному з перехресть Луцька зіткнулися легковик та електровелосипед

На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі

На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі

На Волині малолітній хлопець зіштовхнув з мосту 4-річну дитину, вона загинула

На Волині малолітній хлопець зіштовхнув з мосту 4-річну дитину, вона загинула

Переніс 24 операції та виховує шістьох дітей: історія ветерана Сергія Богданова, який відкрив сервіс у Луцьку

Переніс 24 операції та виховує шістьох дітей: історія ветерана Сергія Богданова, який відкрив сервіс у Луцьку

У Луцьку на проспекті Відродження авто збило мопедиста: постраждалого госпіталізували

У Луцьку на проспекті Відродження авто збило мопедиста: постраждалого госпіталізували

П'яна поїздка завершилася лікарнею: на Волині водій електробайка скоїв ДТП і отримав переломи

На Волині водій електробайка скоїв ДТП і отримав переломи

Біля Ковеля автомобіль злетів у кювет: водій зазнав травм голови

Біля Ковеля автомобіль злетів у кювет: водій зазнав травм голови

Загинув 27-річний чоловік: винуватець смертельної ДТП у центрі Луцька отримав 7 років в'язниці

Загинув 27-річний чоловік: винуватець смертельної ДТП у центрі Луцька отримав 7 років в'язниці