У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили "трави" на 300 тисяч гривень

У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили "трави" на 300 тисяч гривень

Спершу поліцейські затримали 45-річного лучанина, який при собі наркоділок мав дев’ять пакунків з канабісом загальною вагою понад пів кілограма.

За місцем проживання зловмисника провели обшук і вилучили ще 600 г наркотичної речовини, зіп-пакети, капсули невідомого походження.

Під час подальших слідчих дій правоохоронці встановили причетність до протиправної діяльності ще трьох волинян - 23, 19 та 20 років, які виконували функції фасувальників-збувачів.

У них поліцейські вилучили півтора кілограма канабісу, готові для передачі «пакунки», електронні ваги, пристрої для подрібнення та вживання заборонених речовин, пакети для пакування.

У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили У Луцьку затримали наркодилерів і вилучили

Зловмисники збували наркотики «з рук в руки» на території міста Луцька та Луцького району. Щомісячно фігуранти реалізовували 500 доз та отримували дохід - приблизно 150 000 грн.

Загалом вилучено близько трьох кілограмів канабісу, що за цінами «чорного ринку» становить 300 000 гривень.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 КК України. Йдеться про незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені за попередньою змовою групою осіб. Досудове розслідування триває.

Можливо зацікавить