У Луцьку завтра прощатимуться з двома Захисниками
![У Луцьку завтра прощатимуться з двома Захисниками](https://vsn.ua/storage/news/XXYevbdU26UHv8CdvjD0sKAEsPtARIjGoAMVt47c.png)
У суботу, 2 квітня, о 11.00 у кафедральному соборі Святої Трійці відспівають військовослужбовців Хомика Павла Борисовича, 13.07.1999 року народження, та Коханюка Віктора Остаповича, 09.03.1964 року народження. Про це повідомляє Луцька міська рада.
Обоє Героїв загинули під час виконання бойових завдань на Миколаївщині.
Загиблих військовослужбовців поховають на Алеї почесних поховань у селі Гаразджа.
Вічна пам’ять та слава Героям!