У Луцьку завтра прощатимуться з загиблим Героєм
![У Луцьку завтра прощатимуться з загиблим Героєм](https://vsn.ua/storage/news/Rin7b48wcJPXumPamJ5EoHFU55wkVo6By5BnQYCx.png)
У п’ятницю, 25 березня, об 13-ій годині, у Будинку панахиди на проспекті Василя Мойсея, відбудеться прощання із загиблим у війні із Російською Федерацією матросом 503-го окремого батальйону морської піхоти Приступою Михайлом Сергійовичем, 1994 року народження, який загинув 5 березня в боях під містом Ірпінь Київської області.
Про це повідомляє Луцька міська рада: «Вічна пам'ять та слава Герою!».