У Луцьку жінка знайшла банківську картку і пішла по магазинах
![У Луцьку жінка знайшла банківську картку і пішла по магазинах](https://vsn.ua/storage/news/2lhk5tasC4o8bBJ6MZeFzDkbcuPTjdFjmyYKcEUJ.png)
У Луцьку на Відродження жінка знайшла банківську картку і пішла по магазинам. Доки власниця заблокувала її, злодійка встигла розплатитися двічі – у магазині та маршрутці.
Про це повідомила Анна Романенко на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Сьогодні з нами трапилася неприємна ситуація. На Відродження з кишені випала банківська карта, коли діставала телефон. Я цього не помітила, але через 5-10 хвилин після цього прийшло повідомлення в приват24 про успішну покупку в магазині на 90 грн, згодом оплатити проїзд в маршрутці.
Щойно ми заблокували карту, як прийшла відмова на суму 109 грн з «Ватсонс» і після цього знову відмова за проїзд. Не дивлячись на те, що кошти вже були заблоковані, ми все ж таки вирішили піти у «Ватсонс» , щоб по камерам спостереження глянути на цю аферюгу. А головне, як все продумано», - пише власниця загубленої картки.
![У Луцьку жінка знайшла банківську картку і пішла по магазинах](https://vsn.ua/storage/image-icons/OZuyQX8gPIwz6ManGpRcQPVtRHpzPI6OXfavmtaV.jpg)
![У Луцьку жінка знайшла банківську картку і пішла по магазинах](https://vsn.ua/storage/image-icons/AbgSunYvGOipcr5tUkuuWtI21yTTvAnkGFKJbciM.jpg)
![У Луцьку жінка знайшла банківську картку і пішла по магазинах](https://vsn.ua/storage/image-icons/TSeq7UxN0hxbtRroPArbLX4W7hzpfOrH3SBh5rOt.jpg)