У МВС пояснили, чому наступу на Україну з білорусі поки боятися не варто

У МВС пояснили, чому наступу на Україну з білорусі поки боятися не варто

У Міністерстві внутрішніх справ України повідомили, що російські військові вивозять з білорусі боєприпаси 122 калібру, яких їм вже не вистачає у війні з ЗСУ.

Про це розповів радник глави МВС Віктор Андрусів, повідомляє ТСН.

У Міністерстві переконані — це свідчить про кризу з озброєнням в російській армії. Водночас зазначається, що білорусь, найімовірніше, в наступ не піде.

За його словами, в окупантів теж катастрофа з боєприпасами 122 калібру, тому вони їх вивозять з білорусі.

«Це один з найпопулярніших калібрів радянських гармат Д-30. В них теж є відчуття кризи цього калібру, тому вони вивозять їх з білорусі», – заявив Андрусів.

Водночас, за словами радника очільника МВС, у самої білорусі це теж одні з «найбільш ходових» артустановок. Тому, очевидно, білоруські війська не збираються йти в наступ на Україну. Андрусів переконаний, що техніка поблизу українського кордону та імітація якихось дій насправді не схоже на сили, з якими можна вторгнутися.

«Ми мусимо лишати фактор, що вони можуть "вчудити якусь маячню", але для білорусі це було б черговою катастрофою», – вважає він.

Він додав, що в МВС оцінюють загрозу наступу з білорусі як низьку та наголошують, що це суто маневрування з метою розтягування наших сил та дестабілізації ситуації.

Можливо зацікавить