У начальниці юридичного відділу міськради на Волині помер чоловік
![У начальниці юридичного відділу міськради на Волині помер чоловік](https://vsn.ua/storage/news/9C8ryHw7vqaA7CPNjiAb6nS7JiHLL8SZvlZZjs2U.png)
У начальниці юридичного відділу міськради на Волині Людмили Миколаївни Павленко помер чоловік.
Про це повідомили у Володимирській міській раді.
«Керівництво громади та колектив виконавчого комітету Володимирської міської ради висловлює щирі співчуття колезі, начальнику юридичного відділу Людмилі Миколаївні Павленко з приводу непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка Андрія Віталійовича.
Нехай світла пам'ять про вашого чоловіка назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть сил пережити цю важку втрату», - інформують у дописі.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині померлого.