У НАТО розповіли, яких втрат зазнає Росія щодня під Бахмутом

У НАТО розповіли, яких втрат зазнає Росія щодня під Бахмутом

У війні проти України Росія щодня втрачає до 1500 своїх військових під час поточного наступу, здебільшого у Бахмуті.

Про це повідомляє The Gardian із посиланням на анонімного високопосадовця з НАТО, пише ТСН.

 

«Росія втрачає 1200, 1300 і навіть 1500 солдатів на день під час поточного наступу, в основному в Бахмуті. Співвідношення вбитих і поранених складає один до трьох», – сказав представник Альянсу.

 За його словами, ЗСУ зазнають «на порядок менше втрат» у боях, де з обох боків витрачається «кілька тисяч» снарядів на день.

Високопосадовець НАТО також повідомив, що на сьогодні незрозуміло, скільки ще триватиме битва за Бахмут. Зазначається, що похмурі, напружені бої тривають на лінії фронту у самому місті вздовж річки, яка перетворилася на «зону вбивства».

Читайте також:

  • Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що сили та ресурси, залучені для оборони Бахмута, не дають військам РФ реалізувати свій задум і змушують відмовитися від просування вперед.
  • За словами Володимира Зеленського, росіяни матимуть «відкритий шлях» для захоплення ключових міст на сході України, якщо вони захоплять Бахмут. А ще - якщо Росія зможе «розмістити свій маленький прапор» у місті, це допоможе «мобілізувати їхнє суспільство, щоб створити ідею, що вони таки – могутня армія».

Можливо зацікавить