У Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякам

У Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякам

Стелу з іменами та світлинами Героїв, чиє життя забрала російсько-українська війна, у четвер, 31 серпня, відкрили у центрі Рожища.

Понад пів сотні земляків втратила Рожищенська громада. Кращі з кращих, які першими піднялися на захист цілісності та незалежності держави і до кінця виконали свій чоловічий обов’язок – бути захисником та оборонцем своєї сім’ї, своєї держави, - йдеться на сайті міської ради.

Вшанувати пам’ять мужніх бійців, відданих синів рідної землі прийшли рідні, близькі, друзі, представники влади, працівники установ та організацій, громадські активісти.

Схиливши голови в хвилині мовчання усі присутні віддали шану світлій пам’яті воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та єдність України.

«Ми відкриваємо дошки пам’яті Героям, які віддали життя за Україну. Сьогодні кожен житель Рожища і гість нашої громади, дивлячись на ці світлини, бачить, яка ціна нашої незалежності. Вдивляючись в очі наших загиблих захисників, ми ніби чуємо їхні слова: «Працюй, єднайся, будь сильним, борись, бо ми боролися, хай будуть наші жертви недаремні. Тому прошу всіх українців – єднаймося, і перемога буде за нами!» - наголосив Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук, звертаючись до присутніх.

У спільній міжконфесійній молитві присутні молилися за душі спочилих Героїв, просили у Всевишнього захисту для України і осиротілих родин, не приховували сліз від того душевного болю, якого завдала українцям ця війна.

Потім присутні поклали квіти до підніжжя щойно відкритої стели нашим захисникам, нашим Героям, пам’ять про котрих має жити у наших серцях вічно. Бо їм завдячуємо життям.

У Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякамУ Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякамУ Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякамУ Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякамУ Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякамУ Рожищі відкрили стелу пам'яті загиблим героям-землякам

Можливо зацікавить

війна в Україні скандал
відео

«Відкритим текстом сказали, що будемо заважати»: деталі скандалу між вдовою воїна та рестораном під Луцьком

Як можна звільнитися з військової служби в час воєнного стану

Як можна звільнитися з військової служби в час воєнного стану

Бої Донеччина

Третя трагічна звістка в громаді за тиждень: на війні загинув Герой з Волині Іван Войчук

поховання військового

Передчасно пішов з життя: на Волині попрощаються із Героєм Анатолієм Дорошем

Війна в Україні
відео

Дві втрати в одній громаді: на Волині «на щиті» зустріли Героїв Олексія Хоміча та Олексія Стахорського

«Втратив друга та ногу й переніс 14 операцій»: 22-річний військовий з Волині проходить реабілітацію та мріє про повернення «до своїх»
відео

«Втратив друга та ногу й переніс 14 операцій»: 22-річний військовий з Волині проходить реабілітацію та мріє про повернення «до своїх»

війна

За покликом власного сумління доєднався до війська: на війні загинув Герой з Волині Андрій Сливка

Поховання військового
відео

Передчасно обірвалося життя: на Волині попрощалися із Героєм Олександром Мажулою

Мобілізація поганий зір

Хвороби ока, які звільняють від мобілізації: перелік