У селі на Волині відкрили нову амбулаторію

У селі на Волині відкрили нову амбулаторію

У селі Жидичин Луцької громади відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яку будували впродовж трьох років.

Вона є окремим структурним підрозділом КП “Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади” Центру первинної медичної допомоги, - повідомили на сайті Луцької міької ради.

Амбулаторія обслуговує шість населених пунктів: власне Жидичин, а також села Кульчин, Клепачів, Озерце, Небіжка та Липляни. Фінансування здійснювалося за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та коштів співфінансування з місцевих бюджетів.

У селі на Волині відкрили нову амбулаторію

Перших пацієнтів в новому приміщенні лікарі прийняли місяць тому. З того часу прийом проводиться щоденно з 9.00 до 17.00, окрім суботи та неділі.

У сучасно оснащеному приміщенні працюють два лікарі та чотири сестри медичні загальної практики — сімейної медицини, що надають первинну медичну допомогу понад 3300 особам, з них до 18 років — 750, до року -15.

У селі на Волині відкрили нову амбулаторію

В амбулаторії здійснюють вакцинацію, проводять лабораторне обстеження, ЕКГ — дослідження, інгаляції та фізпроцедури. Виконують призначення лікарів-спеціалістів та рекомендації після перебування пацієнта в умовах «Денного стаціонару».

Оглянути нове приміщенні та привітати лікарів з відкриттям до амбулаторії завітав Луцький міський голова Ігор Поліщук. Він відзначив якість виконаних ремонтних робіт та наповнення кабінетів сучасним обладнанням. 

У селі на Волині відкрили нову амбулаторію

«Приємно, що навіть в такий час, у нас є можливість відкривати такі амбулаторії, де люди можуть отримати первинну допомогу в нормальних умовах, з сучасним ремонтом та гарному приміщенні за допомогою найсучаснішого обладнання. Тут є все необхідне для ефективної роботи. Залишається побажати людям, щоб вони якомога менше звертались сюди за допомогою, а щоб слідкували за своїм здоров’ям, здійснювати профілактику та не допускали організм до того стану, коли хвороба вже прогресує.

Треба перевірятись, дотримуватись здорового способу життя та економити свої кошти та кошти державного бюджету. Якщо ж все-таки є необхідність звернутися до лікарів, то приємно, що в таку чудову амбулаторію. Я думаю, що багато європейських міст не мають таких амбулаторій, яку сьогодні ми маємо у селі Жидичин у нашій Луцькій громаді», - зазначив міський голова.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Після укусів кліщів: на Волині двоє чоловіків захворіли на вірусний енцефаліт

Після укусів кліщів: на Волині двоє чоловіків захворіли на вірусний енцефаліт

Елітний довгобуд біля озера: журналісти знайшли садовий будиночок ексмера Луцька Ігоря Поліщука
відео

Елітний довгобуд біля озера: журналісти знайшли садовий будиночок ексмера Луцька Ігоря Поліщука

На Волинь приїхав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко - що відомо про візит

На Волинь приїхав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко - що відомо про візит

Майже 30 років у медицині: на Волині померла знана лікарка-інфекціоністка

Майже 30 років у медицині - на Волині померла знана лікарка-інфекціоністка

Коштує копійки, а користі — на вагу золота: яка каша підтримує здоров’я підшлункової

Коштує копійки, а користі — на вагу золота: яка каша підтримує здоров’я підшлункової

Після майже двох років невідомості «на щиті» на Волинь повертається Герой Михайло Ковальчук

Після майже двох років невідомості «на щиті» на Волинь повертається Герой Михайло Ковальчук

У ліцеї на Волині відкрили меморіальні дошки чотирьом полеглим Героям-випускникам
фото

У ліцеї на Волині відкрили меморіальні дошки чотирьом полеглим Героям-випускникам

У школі на Волині відкрили меморіальну дошку випускнику-Герою Віталію Подзізею

У школі на Волині відкрили меморіальну дошку випускнику-Герою Віталію Подзізею

Маленька волинянка перемогла лейкемію: дівчинка 5 років у стійкій ремісії

Маленька волинянка перемогла лейкемію: дівчинка 5 років у стійкій ремісії