У селищі на Волині небайдужі прийшли підтримати поліцейського, який затримав п’яного прокурора

У селищі на Волині небайдужі прийшли підтримати поліцейського, який затримав п’яного прокурора

25-го листопада до поліцейської станції у Благодатному прийшли небайдужі мешканці, аби підтримати поліцейського Віктора Циплакова, який намагався затримати п’яного прокурора.

Про це пише БУГ

Нагадаємо, 21-го листопада Рожищенський районний суд визнав винним поліцейського з Нововолинська Віктора Циплакова у порушенні недоторканості житла та призначив йому покарання – два роки позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Поліцейський з рішенням не згідний та подаватиме апеляцію.

У селищі на Волині небайдужі прийшли підтримати поліцейського, який затримав п’яного прокурораУ селищі на Волині небайдужі прийшли підтримати поліцейського, який затримав п’яного прокурораУ селищі на Волині небайдужі прийшли підтримати поліцейського, який затримав п’яного прокурораУ селищі на Волині небайдужі прийшли підтримати поліцейського, який затримав п’яного прокурора

Мешканці вирішили прийти та підтримати поліцейського, адже вважають, що його засудили несправедливо. А нетверезий прокурор залишився непокараним, поновився на посаді ще й отримав 65 тисяч компенсації. Людей обурило, що у нас таке правосуддя.

«Хто ж буде працювати у поліції, хто буде зупиняти таких п’яних прокурорів, якщо потім правоохоронця можуть посадити», – запитують люди.

Мешканка зазначила, що Віктор – професійний поліцейський, людина з великої літери, він працює в поліції вже 15 років, таких працівників потрібно відстоювати та захищати, необхідно зробити все, щоб його виправдали.

Інтернет-видання «БУГ» вело пряму трансляцію:

Можливо зацікавить