У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/news/pF0Cc3KA0QYkKOotZgxYIEy0FudL5hWpIJEpf1Fm.png)
1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. З цього приводу на Театральному майдані Луцька організували справжнє дитяче свято. Попри негоду у центрі міста зібралося чимало малих лучан з батьками, аби побачити показовий виступ козацького бойового мистецтва «Герць», помалювати, та зробити гарну світлину на фоні фотостенда «Я люблю ЗСУ».
До заходу долучилися і бібліотекарі міста, які розважали дітей. Також на площі проводили різноманітні майстер-класи. Тут кожен міг знайти собі заняття до душі.
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/R385rOR2eyGmspc7fhFHi2oGSBdNK97vydIu0XLv.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/LJhVBRWQtnR32x4WPfZHHWuVNXlVeaUM8s84CCqj.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/79NstzgfEKsMa7rUMVBpjkYkFnsZaX7x3HRavUBt.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/SNXY5LcWkYgMbTf6jr4yX10hV8vbe48MKxrkRTDr.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/jJ5U8ZCBiT2AhgFwOdVNh7CmJuhYuhVjdh3wzfca.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/xttKJiVWUfG0H8dIRg3rSP6qG73L2kbsk9LYZxaL.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/72SGlotXfU2Zxj4puzwHGkcElBVGZwyusLHcXX1j.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/xBi9xVRSnPZ0P7O7CRKziWAzbAdnF9fQDJR4EhBt.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/Cgw7o844BV267Z24QBJDnncPMjxmgCvhKZ16cpe1.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/Rp755JFJGzgiL0qGTUDn4ALDlCuzGhE30dv5mL8D.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/PImBcJQMD4CUnhztttNy5dC0QbweS5OT1kkJ3KSd.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/sDouNMiWLdEiEzGzKiPFIZQdoEwIfKFKlqHQ1l4o.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/RkEEMlqDcqLrTwK8LnoT2qcW9OEkN4HZLQttcH5C.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/aJSix9jffZHt68xs4cBwstQiFLswFugN2lW77QCe.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/OFPpwppN1bvm8luL5TBm6e7MsVebLdd7R5ekyakP.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/6CBka16BN59gJ418O2Ng75H9waG1piAnLhE7Q1Eo.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/oVvcCAbSYgWlQgfqkTalF98eUKJLxBOP8E4bkW4s.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/EA8E7yNJAaX9mVVuhXZo9FyCm1dmHMY24Mnlog4C.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/kj21kPP3q7EAfA0fxog4wJQHgZihvmOIMyh5H5Wc.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/VEGJqjuX0YaU3coxLwgNHbYchWGWf29lTE8MMOBy.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/MPwuYxHBuxsHwxWJm0kxiqkbLGkKh9JL8QVu7szW.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/8LuFKosErEsL74pBjpOiA8ruKMAgEYsQUFGvCC9t.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/360iyL1MIuvpkKil14jqqMzAdI1pkvrNvtdQHwUf.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/TseciU9PCmVLyhCnmqsOfTiPxaoygFtgh63VV5pD.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/F2s7RYTaAlt25PxNc5v8hAKQJhueroih2yl72ecR.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/gRMo5h02U8NvuE5oFBR2IgbWlzYVu1GtlEmt2ddp.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/Sl0zbOMJSnneDRrZqTJCF2tNniPX11SyGTz26Kl9.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/sJtPU6nvzXkmd1BItQb2pdWOxdkka0bYcaXoZp5i.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/iGif26R2oHW872sWNsehgcLEPNs3dMZ6S0RYzhc3.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/1bbwI09ZWu7vQoyRd5CRq2euXMz3fRXsnr4lLgRz.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/bcgGwBzTPPcUor59tIjf4oCK0xLoL8jqapbVBmCl.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/fNDltOwY7QRyd3bad1R7Uirg5apRhXyw7Y0PAt2w.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/2FqP1KcdxttZyBb4w1WaRvpjGMBgwhcr9MHSpeya.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/TxRuIUu64BrEzxMPKVWT2EXskli8lFvVIqjzH3rZ.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/gzVev97nrUuinFxR1JzcQtOcK3U5f1sCcOqohLFh.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/XGKh7fON7n0ojcUhE9K79SysGDLS9rk552nN4FDc.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/2Hb8U53b2RcyWRWD3CnfVgRBnBg8oj8YKRVH6cSZ.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/FVphywZAVS9FC4sx5ii7NwlSblAUjjabrWApxRXn.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/c4y5Y52Qa1QLAyPgGjtebBRaoY48lLwdhLSMmMxe.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/UDH97uvsGalGTxPNWyIGJn4oLuhY0NdwKI0vpOmT.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/gLEVvZ7AZ0TrJ1l1MN3mumw4p9A9SM8DJQllpXam.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/qcjq6tAus03eeMWhWnhs8AkbnZo6F0j1J7DcgEMs.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/9jxmCMEBrLtroHQAhdh3ljcsEj8DbMXOpRRSu4eU.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/pnB2IAyU34B3FSN7go9KNJ4WMNWasKBGFJ4cemrY.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/pbuuL6UT1W1vYWSwRCJkXjJQ3cVQQ3c3c9RDK9RM.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/5EmngldwYjF4B9sWcZfgnrTQSQeHFLPqkDhVHHj5.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/6dj0rL99Bd37OSundwsXrhkHiIfcQge7IjDEeIf0.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/bKKuTnLfJXmMDFNXSFjQfBwNnZIyy2yXOx54vlsY.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/0j6yPfHyqdmYEeswDsquZQvYKACYdOxWpn9HI4t2.jpg)
![У центрі Луцька провели яскраве свято для дітей](https://vsn.ua/storage/image-icons/MX9lqiV8Y7SJo2PZ5dDOCLjT7SZ89lnyU2czdqVs.jpg)