У центрі Луцька «Тесла» зіткнулася із «Фольксвагеном»: водійка — у лікарні

У центрі Луцька «Тесла» зіткнулася із «Фольксвагеном»: водійка — у лікарні

У Луцьку на перехресті проспекту Волі та вулиці Шопена сталася дорожньо-транспортна пригода — зіткнулися дві автівки.

Керманичку Фольксвагена забрали в лікарню, а водія Тесли, згідно процедури,правоохоронці повезли на освідування. Про це йдеться у сюжеті каналу Аверс.

Правоохоронці кажуть: попередньо,керманичка Фольксвагена їхала зі сторони ЦУМу і, повертаючи ліворуч, не пропустила Теслу. Та їхала зі сторони Київського майдану прямо. Втім, ще перевіряють всі обставини аварії. 

Читайте також:

Можливо зацікавить