У центрі Луцька відомий український співак збирав гроші для армії

У центрі Луцька відомий український співак збирав гроші для армії

Відомий український співак, учасник співочих шоу Сергій Асафатов заспівав наживо для лучан - у ході мініконцерту збирали кошти для бійців ЗСУ. Їх передадуть волонтерському штабу «Ангар».

 Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Сергій Асафатов із Вінниці, а вже давно живе в столиці. Там займається улюбленою справою, став відомим загалу після участі у популярних талант-шоу. Нині завітав до Луцька аби разом із місцевими музикантами зібрати гроші для бійців.

 «Я дуже це поважаю,  теж починав як вуличний музикант, у Вінниці, правда. Тут, в тилу, важливо, щоб тут було все добре, і була звідси допомога. Тоді буде там нашим хлопцям набагато легше», - вважає музикант.

 

Співи організували на вулиці Лесі українки. Незабаром біля імпровізованої музичної зони зібралося чимало людей. Вони слухали, підспівували та допомогали хто скільки міг.

До слова, «музичний батальйон» співає на Лесі Українки щоденно, окрім днів, коли місто оплакує полеглих Героїв. До участі долучаються місцеві студенти музвишів та  вуличні музики. Виручені кошти передають «Ангару». Таким чином вдалося залучити уже понад 300 тисяч гривень.

Можливо зацікавить