Україна - Бельгія: результат та огляд вирішального матчу на груповому етапі Євро-2024

Євро Україна - Бельгія

У середу, 21 червня, збірна України провела свій вирішальний поєдинок на груповому етапі Євро-2024.

На стадіоні «МНР Арена» у Штутгарті «синьо-жовті» зіграли проти команди Бельгії.

Уже на першій хвилині матчу українці заробили кутовий. Розіграш закінчився подачею до штрафного майданчику, але бельгійці вибили м'яч.

На 4-й хвилині Віталій Миколенко прострілив з лівого флангу, Кастельс спокійно забрав м'яч до рук.

На початку поєдинку бельгійці більше володіли м'ячем. Натомість «синьо-жовті» намагалися тиснути на своїх суперників,

Перший небезпечний момент у «червоних дияволів» відбувся на 7-й хвилині Де Брюйне пасом з глибини вивів Лукаку на ударну позицію. Проте Ромелу не зміг переграти Трубіна.

На 19-й хвилині Роман Яремчук здійснив перший удар по воротах бельгійців. Майже одразу свої сили випробував Артем Добик - повз ворота.

На 27-й хвилині Де Брюйне виконав подачу до штрафного майданчика, українці виграли боротьбу за м'яч.

«Синьо-жовті» відповіли своєю контратакою Артем Довбик втік від Фаса, проте не зміг пробити. Форвард «Жирони» скинув на Георгія Судакова. Гравець «Шахтаря» відправив м'яч над поперечиною.

Згодом після навісу Миколенка з лівого флангу Яремчук пробив головою, повз ворота.На 33-й хвилині Де Брюйне пробив з правого флангу прямим ударом, м'яч влучив у сітку з зовнішньої сторони.

Українці відповіли своєю атакою. Миколенко скинув під удар Судакову, той пробив у руки Кастельсу.

На 42-й хвилині після дальньої передачі до штрафного майданчика увірвався Яремчук. Проте Роман віддав невдалу поперечну передачу на Довбика.

Згодом на удар наважився Судаков. Півзахисник пробив низом до рук Кастельсу.

На 45-й хвилині поєдинку Де Брюйне пробив у ближній кут, Трубін зафіксував м'яч у руках.

На доданих хвилинах після подачі Судакова з лівого флангу Яремчук головою пробив повз дальню стійку.

Бельгія розпочала другий тайм з активних атак.

На 52-й Тілеманс пробив після кутового, м'яч полетів набагато вище воріт.

Згодом після розіграшу кутового  з лінії штрафного пробив Доку. Удар заблокували гравці збірної України.

На 60-й хвилині українці могли вибігти в контратаку. Проте Довбик опинився в офсайді.

За кілька хвилин на ударній позиції опинився на ударній позиції. Ромелу пробив у руки Трубіну.

Згодом з передачі Лукаку Карраско пробив у лівий кут, Трубін врятував нашу збірну від пропущеного голу. «Синьо-жовті» відразу відповіли своєю контратакою. Проте Довбику не вдалось довести її до удару по воротах.

Згодом нападник «Жирони» пробив  з близької дистанції Кастельс врятував бельгійців.

На 79-й хвилині збірна України створила небезпечний момент. Судаков віддав пас на Довбика, Артем пробив у ближній кут, м'яч полетів поруч зі штангою.

Маліновський з кутового пробив під ближню стійку, Кастельс здійснив сейф.

Контратака бельгійців завершилась прострілом Лукаку, проте Матвієнко заблокував цей удар.

На 88-й хвилині Маліновський потужно пробив по воротах бельгійців, удар українця заблокував Кастань.

Згодом до штрафного майданчику суперників увірвався Судаков. Він пробив низом по центру, голкіпер зафіксував м'яч у руках.

Матч завершився з рахунком 0:0. Збірна України посіла останнє місце у своїй групі, тож завершила свй шлях на Євро-2024.

В одному із спальних районів Луцька буде нове футбольне поле. Фото

ФК Волинь - штучний інтелект

Майбутнє «Волині»: як штучний інтелект уявляє луцький клуб у мирній Україні

Тимощук зрада

Завербований ФСБ: як уродженець Луцька Тимощук проміняв Батьківщину на «болота»

«Серйозний суперник»: відомий екстренер «Волині» розповів про шанси «Динамо» в Лізі Європи

Аукціон Тимощука

«Жахливий нелюд»: український футболіст побажав зраднику з Луцька «закінчити, як Ілля Кива»

«Боже, яке кончене»: ексдружина зрадника з Луцька відреагувала на його участь у воєнному аукціоні в Росії

Ексфутболіст з Луцька передав свою футболку з автографом аукціону, який збирає кошти для окупантів

«Людині важко»: блогер оцінив гру молодого лучанина за київське «Динамо»