Україна - Північна Македонія: результат та огляд матчу кваліфікації на Євро-2024

Українська збірна здобула свою третю перемогу в кваліфікації Євро-2024 з футболу, перемігши Північну Македонію з рахунком 2:0.

Переможець цієї зустрічі виходив на друге місце відбіркової групи С, випереджаючи Італію, в якої наразі на два зіграних матчі менше.

Перед початком гри Україна через травми втратила кількох ключових гравців, таких як: Віктор Циганков, Андрій Ярмоленко і Сергій Кривцов.

Перший гострий момент Україна створила на 12-й хвилині, коли воротар гостей відбив постріл Артема Довбика з-за меж штрафного майданчика. Після цього «синьо-жовті» продовжили чинити тиск на суперника. Михайло Мудрик та Олександр Зубков мали свої можливості для забиття. Однак перший гол у матчі належав Георгію Судакову. Його дальній удар відразу ж після рикошету влетів у ворота суперника, відкривши рахунок на користь України (1:0).

У другому таймі, Михайло Мудрик мав хорошу можливість подвоїти перевагу своєї команди, але йому вдалося заробити лише в кутовий удар під час виходу віч-на-віч з воротарем суперника. Незабаром після цього Микола Матвієнко здійснив гострий удар після подачі від Олександра Зінченка, але м'яч вразив поперечину воріт.

Збірна України у другому таймі грала здебільшого на контратаках. У гостей були свої можливості. Моменти мали Аріян Адемі та Еніс Барді. Георгій Судаков міг оформити дубль. Але гокіпер Столе Дімітрієвські здійснив видовищний сейв. На останніх хвилинах воротар також врятував свою команду після небезпечного вибігання та удару з близької відстані Романа Яремчука. Остаточну крапку в грі поставив Олександр Караваєв на шостій компенсованій хвилині, коли він помітив, що воротар Дімітрієвські вийшов з воріт. Захисник «Динамо» забив з відстані в порожні ворота, закріпивши перемогу збірної України з рахунком 2:0.

Alyona alyona та Jerry Heil пройшли до фіналу

Євробачення 2024: Alyona alyona та Jerry Heil пройшли до фіналу

Тимощук

«Завжди показував себе, як справжнього патріота»: відомий ексфутболіст пояснив, чому лучанин Тимощук зрадив Україну

Тимощук

«Він був лідером і легендою нашої збірної»: відомий тренер розповів, чи пробачать українці зрадника з Луцька Тимощука

Шахтар Дніпро-1 Рубчинський

Лідер команди: чинний чемпіон України цікавиться молодим футболістом з Луцька

Тимощук УАФ
відео

«Став Толя «підкаблучником»: зрадник з Луцька Тимощук судиться з Українською асоціацією футболу

футбол побиття

Скандал на Волині: вболівальник під час матчу побив футболіста

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі