Українки здобули першу перемогу у півфіналі волейбольної Золотої Євроліги

Жіноча збірна України виграла першу півфінальну зустріч з Чехією в Золотій Євролізі-2023 з волейболу.

Груповий раунд континентального турніру команда Івана Пєткова подолала з трьома перемогами в чотирьох матчах. Першою сходинкою українкам поступилися чинні чемпіонки Євроліги, команда Франції, пише Суспільне.

З трьома перемогами з групи вийшли й волейболістки Чехії, дворазові чемпіонки Євроліги у 2012-му й 2019-му роках. Фіналісток команди мали визначити за підсумками двоматчевого протистояння 25-го й 28-го червня.

Як пройшов матч

За щільної боротьби в стартовій партії українки здобули вирішальну перемогу в три очки наприкінці сету — 25:22.

Другий сет складався на користь збірної Чехії. Ті втримували перевагу впродовж більшої частини партії та кілька разів відривалися від українок на чотири очки. Вирішилося все у фіналі сету: українки відновили паритет за рахунку 20:20, а згодом вирвали перемогу 25:23.

У заключному третьому сеті Україна вийшла одразу на дев'ять сетболів за рахунку 24:15. Та реалізувала третій з них, довершивши розгромну перемогу на майданчику в Румунії.

Золота Євроліга-2023. Півфінал — перший матч

Україна — Чехія — 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)

Що відомо

Матч-відповідь між командами відбудеться в середу, 28 червня.

Україна претендує на свій другий фінал жіночої Євроліги в історії. У сезоні-2017 «синьо-жовті» у вирішальній серії переграли Фінляндію на шляху до титулу.

«Хорошим боксером неможливо бути, якщо відсутнє мислення»: уродженка Донбасу, а нині волинянка, стала взірцем для багатьох чоловіків
фото

«Діти не обирають цей вид спорту, його обирають батьки»: у Луцьку проходить чемпіонат з тенісу
відео
фото

Волинські спортсмени стали найсильнішими на спартакіаді серед допризовної молоді
фото

Федецький

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО