Українська біатлоністка втекла до Росії
![Українська біатлоністка втекла до Росії](https://vsn.ua/storage/news/NX0CaQsh9HPeczHGSYSeCPhLCjDXCVejkSZhXYut.png)
Українська біатлоністка Катерина Бех після початку війни втекла до Росії і вже отримала там статус біженки.
Про це повідомляється в Telegram-каналі «Арена Уралу».
За інформацією джерела, 23-річна біатлоністка вже займається збиранням документів, щоб повернути собі російське громадянство.
Ймовірно, вже незабаром Катерина зможе розпочати тренування в Росії з командою одного з регіонів. Вона ж сама розраховує стати членом збірної Тюменської області.
Бех – уродженка Хабаровського краю, на юніорському рівні вона двічі перемагала на чемпіонатах світу. 2018 року Катерина відмовилася від російського громадянства заради виступів за збірну України, з якої її відрахували після втечі із країни.