Українські волейболістки перемогли на швейцарскому піску

Діана Луніна та Тетяна Лазаренко стали переможцями турнуру з пляжного волейболу у Швейцарії.

Команда пляжного волейболу СК «Прометей» виграла всі матчі ПроТуру та здобула свої перші золоті нагороди в ігровому сезоні 2023, інформує пресслужба команди.

Змагая відбувалися у швейцарсько місті Шпіц.

На груповому раунду Діана та Тетяна одразу потрапили на господарок змагань. І перший сет стартового матчу дався дівчата не просто (22:24). Однак наступний українки виграли просто з розгромним рахунком (21:4). Тай-брейк також залишився за «червоно-білими» (15:10).

Потім українки по черзі перемогли представниць Литви, Чехії та Німеччини.

Beach Pro Tour-Spiez Futures 2023

Груповий раунд. Група D

Lunina\Lazarenko (UKR) – Stolz/Bovet (SUI) - 2-1 (22-24, 21-4, 15-10)

Lunina\Lazarenko (UKR) – Vasiliauskaite/Kliokmanaite (LTU) - 2-0 (21-18, 21-14)

Чвертьфінал

Lunina\Lazarenko (UKR) – Neuschaeferova/Svozilova (CZE) - 2-0 (25-23, 21-11)

Півфінал

Lunina\Lazarenko (UKR) – Schmitt/Schürholz (GER) - 2-0 (21-17, 21-18)

У фіналі волейболістки СК «Прометей» зустрілися з командою Чехії Брінкова та Золнерчікова. Старт фінального поєдинку, як і першого на цьому турнірі, вийшов не на користь Луніної та Лазаренко (16:21). Але далі було дежавю: Діана та Тетяна знову знищили своїх суперниць (21:9). Позитивний настрій та холоднокровність допомогли українкам здобути впевнену перемогу на тай-брейку (15:10).

Фінал

Brinkova/Zolnercikova (CZE) – Lunina\Lazarenko (UKR) - 1-2 (21-16, 9-21, 10-15)

Нагадаємо, що в арсеналі українок вже є срібні медалі Beach Pro Tour-Madrid Futures 2023.

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО
відео

Волинянин став чемпіоном відкритого кубка Європи з дзюдо у Варшаві

дзюдо війна

10 місяців вважали зниклим безвісти: титулований дзюдоїст з Луцька загинув у бою на Донбасі

УПЛ Минай

Отримав ігрову практику: футболіст з Волині подорожчав у десять разів

УПЛ

«Недарма щосереди у футбол на воротах граю»: з коментатором з Волині стався курйоз на матчі Прем'єр-ліги