Українські волейболістки поборються за «золото» Золотої Євроліги і 100 000 євро. Трансляція

9 липня відбудеться друга зустріч національних жіночих збірних Швеції та України у фіналі Золотої Євроліги-2023. Матч-відповідь пройде на майданчику наших опоненток у Лунді й почнеться о 17:00 за київським часом.

Перший поєдинок команд у румунському місті П'ятра-Нямц завершився впевненою перемогою підопічних Івана Петкова — 3-0 (25:15, 25:20, 25:19).  Щоб гарантовано здобути Кубок Золотої Євроліги-2023 колективу Івана Петкова в матчі-відповіді потрібно виграти мінімум дві партії. Якщо ж українки зазнають поразки з рахунком 3-0 або 3-1, то на команд чекатиме «золотий» сет до 15 очок, пише пресслужьа ПВЛУ.

Склад збірної Швеції

центральні блокуючі: Йонна Вассерфаллер (к), Ельза Аррестад, Лінда Андерссон, Джулія Нільссон;

пасуючі: Хільда Густафссон, Вільма Юлєвік;

діагональні: Ізабель Хаак, Елін Ларсон, Пауліна Ліндберг;

догравальниці: Александра Лазіч, Ханна Хельвіг, Анна Хаак;

ліберо: Філіпа Брінк, Еммі Андерссон;

головний тренер: Лаурі Хакала.

Склад збірної України

центральні блокуючі: Світлана Дорсман (к), Анастасія Маєвська, Уляна Котар, Ксенія Пугач;

пасуючі: Дар'я Шаргородська, Вікторія Олійник;

діагональні: Анастасія Крайдуба, Вікторія Даньчак, Маргарита Гейко;

догравальниці: Олександра Міленко, Юлія Димар, Євгенія Хобер;

ліберо: Кристина Нємцева, Аліка Луценко;

головний тренер: Іван Петков.

Нагадаємо, що після виходу до фіналу Євроліги обидва колективи потрапили в Кубок претендентів — відбірковий турнір до престижної Ліги націй-2024. Водночас збірна-чемпіонка отримає призові в розмірі 100 тисяч євро.

Федецький

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО
відео

Вихованці луцького «Любарта» стали чемпіонами юнацької екстраліги з футзалу U-17