Українські волейболістки вдруге в історії виграли жіночу Золоту Євролігу

Жіноча збірна України з волейболу вдруге в історії здобула перемогу у Золотій Євролізі. У матчі-відповіді фіналу українські волейболістки виграли два сети у Швеції й здобули трофей.

У Фінал чотирьох цьогорічної Золотої Євроліги підопічні Івана Пєткова вийшли з першого місця у групі. У першому раунді плей-оф «синьо-жовті» здолали Чехію із загальним рахунком 6:1 та зустрілися у боротьбі за трофей з командою Швеції. Завдяки цьому результату України пройшла у Кубок претенденток – кваліфікаційний турнір до Ліги націй, пише Суспільне.

Перший поєдинок фінального протистояння українські волейболістки виграли з рахунком 3:0. Відтак, для перемоги у турнірі збірній України на виїзді потрібно було виграти бодай два сети.

Як пройшов фінальний матч

На початку першої партії українські волейболістки відпустили суперниць на чотири очки, однак згодом відновили рівновагу – 9:9. За щільної боротьби збірна України вийшла вперед і до завершення сету різниця на користь «синьо-жовтих» склала вісім очок.

Другий сет матчу пройшов без явної переваги однієї з команд. Наприкінці партії українські волейболістки змогли зробити вирішальний ривок і виграли сет. Завдяки цьому результату Україна гарантувала собі перемогу у турнірі та другий трофей Золотої Євроліги.

У третьому сеті збірна України фактично боролася за очки у заліку FIVB. Наприкінці партії українські волейболістки не змогли реалізували чотири сетболи і матч перейшов у тайбрейк. Зрештою, українки виграли партію з рахунком 32:30 та вдруге обіграли Швецію у трьох сетах.

Золота Євроліга-2023. Фінал (2-й матч)

Швеція — Україна — 0:3 (17:25, 22:25, 30:32)

Що означає цей результат збірної України

Жіноча збірна України з волейболу вдруге у своїй історії виграла Золоту Євролігу. Вперше це сталося у 2017 році.

Збірна України за перемогу у Золотій Євролізі отримає призові в розмірі 100 тисяч євро.

Волинські спортсмени стали найсильнішими на спартакіаді серед допризовної молоді
фото

Федецький

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО
відео

Вихованці луцького «Любарта» стали чемпіонами юнацької екстраліги з футзалу U-17