Екснардеп з Волині Григорій Смітюх – бізнес-партнер зрадника Сальдо

Екснардеп з Волині Григорій Смітюх – бізнес-партнер зрадника Сальдо

Колишній міський голова Херсона, нині колаборант Володимир Сальдо є власником компанії у Великій Британії попри те, що проти нього раніше були введені персональні санкції. Сальдо володіє 50% організації, власником інших 50% акцій є український політик з Волині Григорій Смітюх, який нібито проживає у Києві.

Про це повідомляє видання The Guardian, пише ТСН.

Зрадник України Володимир Сальдо, який обіймає посаду «тво голови Херсонської області», відкрив свою аграрну фірму у Великій Британії попри те, що проти нього раніше були введені персональні санкції.

У матеріалі вказується, що уряд Британії в червні 2022 року заморозив активи Сальдо та заборонив йому вʼїзд до країни.

Попри такі обмеження, він з листопада значиться як власник компанії Grainholding Ltd, у якої офіс зареєстрований в Лондоні. Підприємство спеціалізується на вирощувані та торгівлі зерном.

Статутний капітал компанії складає один мільйон фунтів. Сальдо значиться директором та володіє часткою у 50% організації. Власником інших 50% акцій Григорій Смітюх, який нібито проживає у Києві. Він відзначився тим, що 15 грудня 2013 року на провладному мітингу на Європейській площі у Києві закликав людей звернутися до російського президента Володимира Путіна по «допомогу» і просив «ввєсті вайска»

Видання вказує, що у Великій Британії не потрібно підтверджувати особу, яка надалі буде значитись власником того чи іншого бізнесу.

Крім того, вказується, що британська влада знала про існування компанії та її власника, оскільки після реєстрації запис про Сальдо у списку санкцій поповнився даними, зазначеними в установчих документах Grainholding Ltd.

Також журналісти виявили, шо спочатку компанія була зареєстрована в Лондоні у будинку, до якого, не мала відношення. Коли журналісти почали розслідування про діяльність компанії, вона змінила свою адресу.

Читайте також:

• Депутат від «Слуги народу» Валерій Стернійчук готує на Волині відкликання депутатів

• В Україні з нагоди затоплення «Москви» відзначатимуть день працівника оборонно-промислового комплексу

• Мобілізація в Україні у травні: чи відбудеться посилення призову

Можливо зацікавить