Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/news/tbQ3FARXeFizRZyPNxqNrkX3xurQM6yqWch6FgKD.png)
У Луцьку з концертом виступив Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки. Захід був благодійним, адже частину виручених коштів передадуть на підтримку українських воїнів.
Культурна подія, яка у вечір п’ятниці, 2 грудня, зібрала лучан, відбулася у залі Волинського академічного обласного музико-драматичного театру імені Тараса Шевченка.
Дійство, яке організувала івент-агенція Tikhonov сoncert and event agency, стало благодійним, адже частина коштів, виручених із продажу квитків, передадуть на закриття потреб ЗСУ. Також по закінченню концерту глядачі могли задонати у скриньки для волонтерського штабу «Ангар», які нещодавно відкрили новий збір на 10 авто для наших захисників.
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/TpA8ZQNEYn0PQCSTLkVy96UpOP9FoF1Mn9DOL9YH.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/MuOaVps4RzUyuAbbwrCpmBYo4ze71dgtIfWGSrUx.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/6VNB1cHudJyJtXnge19BzPFdTHaC0rFszKd1LBLH.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/zcC6X1V1a9PhvyRxLiyjTgojXQDGYGYMGpqkghKH.jpg)
І партер, і балкон приміщення до початку заходу вщерть наповнилися глядачами, які чекали початку коцерту, аби сповна насолодитися українською народною піснею. Та, вже за кілька хвилин після початку, вся зала піднялася і разом із хором і в унісон співала «Ой, у лузі червона калина».
Таких моментів, коли гордість за українське переповнювала, під час заходу було чимало. Одна з глядачок, виходивши на емоціях після концерту із зали, промовила: «Я так пишаюся, що народилася в Україні».
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/f6LoVbzTqvGlC5uC5mRRozAofwCnxbq64uVPbHN3.jpg)
У кожній фразі «Слава Україні! - Героям слава!», у словах українського гімну і маршу українських націоналістів, щохвилини відчувалася єдність українців, яка виходила далеко за межі концертного залу.
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/tLopf9Q5Yd1tYF5mbV6deHNy4cQItc6Tg5i0ild4.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/nJ2dvvw0COsePRhe7KEj8waDsCGL7VBM0hyjYflU.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/9Cy9v3ndEggbJYrc9x821HXoQoPcp05UtwDeZ2O6.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/B7nE5a3SYRreRIrW6Ds3ZB8iQO5BnKXm3lB1w8cU.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/c7nnDHUyedf8th95DiTnEKQVvD0NmC5Q3bFVFVz7.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/3nw0GXklseSyIpkQFmgakVRlQSrOThq7Zxy5UH4o.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/QKbO58amxr60eoslrwyBXzEDzwxWq7oDJ9QQhE3g.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/DJrhKfGBSqSc1AEwNFHompWCEK4lJhFZPWJcyPqI.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/bF0zblVHUFe4uL3TurXh48EYVt5wQjdMpSfx1RBk.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/Jzk5VNY0DSR2MINoH12ZyoCnAKo9duvotzvrtTsY.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/runSTL2eTLm8QhLG9DjMBW9ncbUEE3it0dqywJti.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/OCksUjXWEkvkRHEvP616RleDpwBcvwKYX6EnaNjU.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/oLEeZNhJJunhWakiS8f6ta7OZs4AJJmLyXuV8ofk.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/RPNfajCRbs72m6vcGMT1CkyBr8Z3B273c1WbvBQu.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZP5MHeAUgEsUuvLamnPJYV8HBnQXDtj5WRcpnN2P.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/R7110uxODGQtYc97ByX5sgUmPukCH66T8mMpMXK3.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/1tFWB1zV58h7U19VYeuamHnPqKc0tpW66wNG4v8c.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/BPPYG68If6hjsl4aWSvicCcVL2Y44fdwVNDagfxC.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/S0RLNUkEEruXSfubITMz69F1vO6sODAYJcvaJzd8.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/DvtDF7mDwtYlgLab9Pjr24OZNpIGgwDOXCIQtMLj.jpg)
![Українською піснею - на потреби ЗСУ: у Луцьку виступив хор імені Верьовки. Фоторепортаж](https://vsn.ua/storage/image-icons/82T2L6kLQxOxCzW6O45nRThP1HZNfpXPYLJa5gJX.jpg)
Текст і фото - Ольга Юсковець