Українці повернули двох дітей, які були в окупантів
![Українці повернули двох дітей, які були в окупантів](https://vsn.ua/storage/news/mYpd0eM417ySlEvBIK0QVKfhcxrYvbPEhIEAXIlh.png)
Додому повернули ще двоє дітей, яких окупанти утримували на тимчасово окупованій території та в Росії.
Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
За повернення 11-річного Марка та 18-річного Данила боролися майже два місяці. 17 жовтня їхня мама Юлія звернулася до Мінреінтеграції з проханням допомогти евакуювати її синів: Марка - з тимчасово окупованого Тореза на Донеччині, Данила - з Росії.
Юлія - уродженка Тореза, тривалий час була бранкою окупантів. Її вдалося звільнити у результаті безпрецедентного «жіночого обміну», коли в Україну повернулися відразу 108 полонянок кремля.
Щойно опинившись у вільній Україні, Юлія звернулася до Мінреінтеграції. Почалась довга та складна робота. Довелося долати багато перешкод. І ось нарешті Марк і Данило в Україні, з мамою. У возз'єднаної щасливої родини починається нове життя.
![Українці повернули двох дітей, які були в окупантів](https://vsn.ua/storage/image-icons/0XmzUko97CT0AihE4TfDnxMQAI5NqUU0QLy1WoFj.jpg)