Українці в Канаді здобули три нагороди

Українська збірна з веслування на байдарка і каное виборола три нагороди на чемпіонаті світу, що триває у канадському Галіфаксі.

Про це сповіщає Міністерство молоді та спорту України.

Володаркою золотої нагороди стала каноїстка Людмила Лузан на дистанції 1000 метрів. Вона фінішувала з найкращим результатом – 4.47, 90 хв.

Раніше дівчина виграла «срібло» світової першості в парі з Анастасією Четверіковою серед каное-двійок на дистанції 500 метрів.

Дворазова призерка Олімпійських ігор-2020 свою перемогу на чемпіонаті світу присвятила Батьківщині.

«Я щаслива, що у мене є шанс представляти Україну, захищати честь держави на спортивних дистанціях так, як це роблять наші воїни на фронті. Ми разом доводимо, що наша країна - непереможна!», - висловилася Людмила.

Бронзову нагороду Україні принесла чоловіча байдарка-четвірка. Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін увійшли до трійки найкращих на дистанції 500 метрів.

Зазначається, що 7 серпня, у заключний день змагань, українці боротимуться за медалі ще у семи фіналах.