«Укрпошта» анонсувала випуск нової марки: у чому її особливість

«Укрпошта» анонсувала випуск нової марки: у чому її особливість

«Укрпошта» анонсувала випуск нової марки, присвяченої очищенню  Чорного моря від окупантів. Марка називатиметься «Русскій воєнний флот – до дна».

Про це повідомив генеральний директор Ігор Смілянський.

«Вирішили, що саме сьогодні важливо оголосити про її вихід. Марки, яка оголошується в «чистий четвер» і присвячена очищенню нашого Чорного моря від окупантів, – «Русскій воєнний флот – до дна!» Звучить, як тост, і це правда», – йдеться у повідомленні.

На марці зображені кораблі, які були знищені або пошкоджені нашими ЗСУ, ВМС, ГУР та СБУ.

Також  на марці можна помітити корабель російської армії Адмірал Макаров. «Невипадково на марці зображений єдиний, поки не до кінця вражений корабель Адмірал Макаров. Як Ви пам’ятаєте, наші марки пророчі, тож, що з ним буде після випуску марки – не важко здогадатись. Це ж 3 марка в серії «Русскій воєнний корабль, іді…», аркуш «русскій воєнний корабль…всьо!» ну, і тепер «русскій воєнний флот – до дна», – розповів гендиректор «Укрпошти».

Марку введуть в обіг 8 травня, у День пам'яті та перемоги над нацизмом. Її можна буде придбати у відділеннях «Укрпошти», філателістичних магазинах та онлайн.

Поштовий оператор також пропонує конверти з тематикою морського бою та листівки, присвячені зерновому коридору, відкритому завдяки морській перемозі.

«Укрпошта» анонсувала випуск нової марки: у чому її особливість«Укрпошта» анонсувала випуск нової марки: у чому її особливість

Читайте також:

Можливо зацікавить