«Укрпошта» випускає нову марку до Дня захисту дітей

«Укрпошта» випускає нову марку до Дня захисту дітей

«Укрпошта» відкрила передзамовлення на марки під назвою «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». Нова марка благодійна, кошти від її продажу підуть на підтримку українських дітей, які втратили батьків.

Про це повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Зі слів Ігоря Смілянського, поштовий блок під назвою «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього» несе в собі велике послання – майбутнє України буде лише жовто-блакитним.

Нещодавно «Укрпошта» провела конкурс, в рамках якого діти малювали, яким уявляють майбутнє.

Кожен ескіз передає голос маленьких художників, які через свої роботи транслюють віру в майбутнє і ніби навіть проговорюють, що нам, дорослим, треба ще більше оптимізму.

«Тож традиційно запрошую вас оформити передзамовлення на нову поштову марку, листівку та конверт «Перший день», відправка якого, на відміну від наборів, буде здійснена за фактом замовлення: bit.ly/marka1ukrposhta», – йдеться в повідомленні.

А з 1 червня блок можна буде придбати у всіх відділеннях, в онлайн-магазині оператора, маркетплейсах «eBay» та «Amazon». Марка є благодійною, а кошти підуть на підтримку тих дітей, кому сьогодні найважче, хто втратив своїх батьків.

Читайте також:

• Легалізація партнерств для одностатевих пар в Україні: президент Зеленський відповів на петицію 

• Ракетний удар по Дніпру: у мережі звинувачують блогерку Анну Алхім

• Польща хоче запровадити нові санкції проти Білорусі

Можливо зацікавить