В місті на Волині провели перший молитовний сніданок, під час якого збирали гроші на ЗСУ
![В місті на Волині провели перший молитовний сніданок, під час якого збирали гроші на ЗСУ](https://vsn.ua/storage/news/j2ZbMY4oxPvmN7D1iTZcyuvytrLCOFDePJJeuEeA.png)
До благодійного заходу «Заради перемоги і миру» долучилися представники різних релігійних організацій, влади, благодійних організацій, військовослужбовці.
Розпочали з молитви «Отче наш», яку виконав аматорський хор духовного співу «Щедрик» під керівництвом Людмили Гетьманчук, – йдеться на сайті Волинської єпархії Православної Церкви України.
Під час заходу проводили збір коштів для потреб ЗСУ, а священики помолилися за здоров'я наших захисників і їхніх родин.
«Молитва за воїна – це зброя. Завдяки вірі в Господа хтось залишиться живим, комусь вона допоможе йти вперед. Хто дає ближньому своєму, той дає Богові,» – розповів про важливість молитви старший декан протоієрей Андрій Сидор.
![В місті на Волині провели перший молитовний сніданок, під час якого збирали гроші на ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/jfWl4NUXxJLCqB2pQhGS9nEc3GYhorINrMfXG5Yg.jpg)
![В місті на Волині провели перший молитовний сніданок, під час якого збирали гроші на ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/7m52Tw4NQpumbN97ahqAJPxRBIajFKjUT09nesQ7.jpg)
Читайте також:
- У волинській громаді відкрили стелу памʼяті загиблих у війні
- Востаннє додому повертається Герой із Торчина Олександр Вшивков
- За Україну загинув Іван Гнатюк із Рожищенської громади