В одному з міст Волині встановили перший термінал для видачі е-квитків

В одному з міст Волині встановили перший термінал для видачі е-квитків

У п'ятницю, 28 квітня в приміщенні володимирського ЦНАПу встановили перший термінал для видачі проїзних неперсоніфікованих багаторазових квитків (е-квитків).

Про це повідомили у фейсбуці Володимирської міськради.

Працівники ТОВ «Сіті Кард Систем» провели налаштування та попереднє тестування даного терміналу. Тож тепер мешканці громади можуть придбати та поповнити без комісії баланс квитків, вартість яких становить 80 гривень, здійснивши лише кілька натискань сенсорного екрана.

В одному з міст Волині встановили перший термінал для видачі е-квитків

Варто зауважити, що термінал приймає готівку купюрами від 5 гривень, і у разі сплати за квиток більшої суми, решта не видається, а закидається як поповнення балансу даної картки без додаткових витрат.

Надалі планується облаштування ще двох таких терміналів, про що буде повідомлено на сторінці громади додатково.

В одному з міст Волині встановили перший термінал для видачі е-квитківВ одному з міст Волині встановили перший термінал для видачі е-квитків

Нагадаємо, що вчора виконавчий комітет Володимирської міської ради прийняв рішення про номінальну вартість, вимоги та види електронних квитків для проїзду в громадському транспорті, відповідно до якого затверджено п’ять видів електронних квитків:

неперсоніфікований багаторазовий, який є безтерміновий, а також персоніфіковані учнівський і пільговий квитки, що потребують щорічного підтвердження, та квитки водія й контролера для службового використання.

Запрацюють валідатори у громадському транспорті міста орієнтовно 1 червня і протягом трьох місяців буде запроваджено адаптаційний перехідний період, коли можна буде розрахуватись як карткою, так і готівкою.

Читайте також:

• Депутати використовують систему «Шлях», щоб поїхати за кордон на відпочинок

Нові правила транслітерації: закордонний паспорт лучанки в Канаді став недійсним

• В «Ягодині» і ще п'яти пунктах пропуску з'явився безкоштовний Wi-Fi

Можливо зацікавить